ПЕРЕДОВІ КОМПАНІЇ СПРЯМОВУЮТЬ СВІЙ ДОСВІД, ЧАС ТА РЕСУРСИ НА СТВОРЕННЯ UKRAINIAN IT HUB

10 May 2022, Kyiv

Vetasi надає свій досвід та час!

Під час військової агресії росії на території України найкращі та найпрогресивніші IT-інженери, програмісти та технічні спеціалісти зі сфери системної інтеграції, дистрибуції, DevOps, консалтингу та сервісу об’єдналися для допомоги українському суспільству та бізнесу.

Сертифікація спеціалістів ранжується від початкового до експертного рівня, спеціалізована ІТ-команда з найвищими компетенціями від більш ніж 50 вендорів, а також можливість допомогти бізнесу налаштувати продукти таких відомих виробників, як Cisco, VMware, Dell Technologies, Trellix, IBM Maximo та інші - ось ті послуги, які надає нещодавно створений Ukrainian IT HUB.

"Під час серйозних загроз виникає дедалі більша необхідність у кращому розвитку благодійності та колективної співпраці. Тож ми зібрали людей зі спільними професійними інтересами, щоб сприяти швидкому обміну інформацією, ідеями та практичними навичками. З кожним днем кількість членів нашої команди зростає" - каже менеджер з маркетингу Ukrainian IT HUB Марина Сапожник.

Изображение
Sergey Sokhatskiy Profile Pic

Сергій Сохацький, виконавчий директор Vetasi в Україні та СНД, займається архітектурою програмних рішень.
"Команда, яка створила Ukrainian IT HUB, вважає, що потрібно зосередитися на тому, що ти робиш найкраще. Як фахівець з програмних рішень  компанії Vetasi, я можу поділитися своїми знаннями в галузі управління активами підприємства (EAM), управління нерухомістю та об'єктами, управління ІТ-послугами, інтеграції програмного забезпечення, розробки чат ботів та інше", - додає Сергій.

Відмінним аспектом роботи Ukrainian IT HUB є активне залучення більшої кількості зацікавлених сторін, створення можливостей для співпраці, налагодження ділових відносин між людьми та організаціями, залучення міжнародних партнерів та донорів, а також відкриття нових методів підтримки українського суспільства.

"Ми хочемо надихнути інші компанії, не лише в Україні, а й у всьому світі, взяти участь та допомогти цій українській благодійній організації. Робота, яку вони роблять, допоможе підтримати, і зрештою, відновити український ІТ-сектор", - заявив Ярослав Лукасевич, генеральний директор Vetasi Group.

"Це дуже просто - пожертвувати гроші чи волонтерський час, досвід та ресурси через вебсайт Ukrainian IT HUB".

Завітайте на сайт https://www.ithub.in.ua/, щоб приєднатися до команди або отримати додаткову інформацію.

Vetasi support Ukranian IT HUB